Zegarki z GPS - nowa moda wśród sportowców

Nawigacja w zegarku może okazać się bardzo przydatna, szczególnie jeśli prowadzimy aktywny tryb życia, a do naszej codziennej rutyny należy bieganie, piesze wędrówki czy jazda na rowerze. Dzięki funkcji GPS łatwiej ustalimy trasę, sprawdzimy pokonany dystans i określimy inne parametry, które pozwolą nam łatwiej układać treningi i monitorować własne osiągnięcia.

Jaki zegarek na prezent?

Czasomierze to ponadczasowy dodatek, po który warto sięgnąć wówczas, kiedy planujemy obdarować bliską osobę. Zegarki na prezent to znakomity pomysł na sprawienie komuś radości, pod warunkiem, że będziemy pamiętać o kilku zasadach. Model, który zapakujemy do pudełka na prezent, powinien być dobrany pod kątem osoby, do której upominek trafi. Przed zakupem czasomierza weźmy więc pod uwagę styl życia danej osoby, jej preferencje względem ubioru oraz ogólne upodobania.

Jaki zegarek do garnituru?

Wybór eleganckiego zegarka do garnituru na pierwszy rzut oka wydaje się prosty. Co innego twierdzą jednak specjaliści od etykiety. Oni wskazują, że czasomierze powinny być dopasowane do stroju, a żeby tak się stało, musimy wziąć po uwagę kilka czynników. Jak zatem znaleźć idealny zegarek do formalnego stroju i nie popełnić przy tym faux pas?