Filtruj według

Cena

Cena

  • 305,00 zł - 462,00 zł

KERBHOLZ

Zegarki Kerbholz to zegarki inne niż dotąd znane, ekologiczne produkowane z materiałów naturalnych – z drewna. Marka zaczęła je produkować w roku 2012 - producentów zainspirowały podróże po świecie.
    Zegarki utrzymane są w minimalistycznym stylu, wykonane bardzo starannie, czytelne.
    Koperty zegarków wykonano ze stali bądź stali łączonej z drewnem. Tarcze eksponują strukturę drewna prezentując w ten sposób niepowtarzalny charakter zegarków. Niektóre modele wyposażono w datownik, osobną tarczę sekundnika lub modnego chronografu. Koperty zamknięto szkiełkiem mineralnym lub mineralnym z powłoką szafirową. Zegarki umocowano na skórzanych paskach w kolorystyce spójnej z kolorem tarczy.
    Posiadają mechanizm kwarcowy szwajcarski lub japoński odznaczający się niezwykłą precyzją.
    Zegarki damskie w spokojnych kolorach, proste, niewielkie tarcze z dyskretnymi oznaczeniami. Kolory tarcz od minimalistycznych w kolorze białym przez strukturę drewna po wzory kamieni i marmuru. Kolory kopert odzwierciedlają kolory drewna, również  koperty stalowe w barwach stonowanych, oraz w modnym kolorze różowego złota
    Zegarki męskie mają  koperty większe -  około 40 mm, grubość kopert to tylko do 7 mm.
Tarcze ozdobione strukturą drewna w różnych kolorach, wzbogacone w zależności od modelu w analogowe datowniki lub małą tarczę sekundnika służącą do dokonywania pomiarów, do tego dopasowane kolorystycznie paski skórzane.
    Wodoszczelność na poziomie 30m, co chroni zegarek i jego mechanizm przed zachlapaniami podczas mycia rąk. Producent gwarantuje dwu letnią opiekę gwarancyjną.
    Zegarki Kerbholz to małe dzieła sztuki, prezentują się wyjątkowo oryginalnie, mogą stanowić dopełnienie każdej stylizacji.

KERBHOLZ

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Active filters