Filtruj według

Cena

Cena

  • 336,00 zł - 609,00 zł

KERBHOLZ

Zegarki Kerbholz to zegarki inne niż dotąd znane, ekologiczne produkowane z materiałów naturalnych – z drewna. Marka zaczęła je produkować w roku 2012 - producentów zainspirowały podróże po świecie.
    Zegarki utrzymane są w minimalistycznym stylu, wykonane bardzo starannie, czytelne.
    Koperty zegarków wykonano ze stali bądź stali łączonej z drewnem. Tarcze eksponują strukturę drewna prezentując w ten sposób niepowtarzalny charakter zegarków. Niektóre modele wyposażono w datownik, osobną tarczę sekundnika lub modnego chronografu. Koperty zamknięto szkiełkiem mineralnym lub mineralnym z powłoką szafirową. Zegarki umocowano na skórzanych paskach w kolorystyce spójnej z kolorem tarczy.
    Posiadają mechanizm kwarcowy szwajcarski lub japoński odznaczający się niezwykłą precyzją.
    Zegarki damskie w spokojnych kolorach, proste, niewielkie tarcze z dyskretnymi oznaczeniami. Kolory tarcz od minimalistycznych w kolorze białym przez strukturę drewna po wzory kamieni i marmuru. Kolory kopert odzwierciedlają kolory drewna, również  koperty stalowe w barwach stonowanych, oraz w modnym kolorze różowego złota
    Zegarki męskie mają  koperty większe -  około 40 mm, grubość kopert to tylko do 7 mm.
Tarcze ozdobione strukturą drewna w różnych kolorach, wzbogacone w zależności od modelu w analogowe datowniki lub małą tarczę sekundnika służącą do dokonywania pomiarów, do tego dopasowane kolorystycznie paski skórzane.
    Wodoszczelność na poziomie 30m, co chroni zegarek i jego mechanizm przed zachlapaniami podczas mycia rąk. Producent gwarantuje dwu letnią opiekę gwarancyjną.
    Zegarki Kerbholz to małe dzieła sztuki, prezentują się wyjątkowo oryginalnie, mogą stanowić dopełnienie każdej stylizacji.

KERBHOLZ

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Active filters