EDIFICE

    Casio, japońska marka słynie z produkcji niezawodnych, zegarków na całym świecie.
    Projektując kolekcję Edifice miała na celu stworzyć zegarki uniwersalne które by pasowały do eleganckiej stylizacji jak np. : garnituru oraz do sportowego stylu. W tej serii znajdziemy zegarki dla aktywnych mężczyzn o silnym charakterze nie bojących się wyzwań.
    Klasyczny zegarek w wersji podstawowej ma dużą kopertę ze wskazówkami, datownikiem.
Koperty zegarków są masywne wykonane ze stali szlachetnej odpornej na korozję i zniszczenia. Bransolety o klasycznych męskich splotach, stal szlachetna w kolorze srebrnym, grafitowym oraz czarnym. Wiele modeli posiada pasek skórzany dyskretnie przestębnowany ozdobną nitką w kolorze dominującym na tarczy zegarka, a także paski z tworzywa sztucznego – dobrze wyprofilowane, nie męczą nadgarstka .
    Modele wyposażone w modne chronografy -  wyglądem przypominają wyświetlacze w kokpitach samochodów sportowych, nadają zegarkowi dodatkowo sportowy charakter, a praktycznie -  precyzyjnie odmierzają czas i umożliwią mierzenie czasu podczas biegania czy innych dyscyplin sportowych.
    Tarcze w kolorze tradycyjnym białym, szarym, granatowym, czarnym z kontrastującymi indeksami, wskazówki pokryte substancją, która podświetli je w ciemności – Neobrite. Szkło zegarka, w zależności od modelu - mineralne lub szafirowe, odporne na zarysowania i pęknięcia, dodatkowo dodaje zegarkowi eleganckiego wyglądu.
    Niezawodna praca zegarka zależy od dobrego japońskiego mechanizmu kwarcowego.  Wodoszczelność 100M, pozwala nam pływać w zegarku, ale nie nurkować.
    Funkcje dostępne w zależności od modelu to podstawowe jak: podświetlenie tarczy, zegar światowy, datownik, timer.
    Sportowy charakter zegarka to nie tylko wygląd ale też zaawansowane funkcje np. : bluetooth - moduł do przesyłania fal radiowych działający na niewielkiej odległości. Komunikacja z telefonem umożliwia też przydatną funkcję – znajdź mój telefon, pozwala też ustawiać aktualny czas lub sterować muzyką w telefonie.
     Znajdziemy w tej kolekcji modele solarne, z wbudowanymi panelami słonecznymi - zegarki tego typu nie wymagają wymiany baterii, pozyskują energię słoneczną , która napędza mechanizm.     Waveceptor, funkcja pomaga korygować czas, dzięki wychwytywaniu fal radiowych, zegarki pokazują czas bez żadnych odchyleń.
    Panowie, którzy cenią niezawodność, niezależność  oraz sportowy look, będą zadowoleni z wyglądu i funkcji jakie posiadają zegarki Edifice.    
    Zegarki producent opatrzył 3 letnią gwarancją, z możliwością jej przedłużenia o kolejne 3 lata za niewielką opłatą.

EDIFICE

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Active filters