Filtruj według

Wodoszczelność

Wodoszczelność

Cena

Cena

  • 279,00 zł - 449,00 zł

PUMA

    Znak firmowy Puma, kojarzy się większości z akcesoriami sportowymi znanymi na świecie  od 1948 roku. Ambasadorami marki są zwykle światowe gwiazdy sportu. Niedawno logo marki znane jest dzięki linii zegarków, które zaczęła produkować.
    Zegarki podkreślają sportowy styl marki. Zostały wyposażone w wygodny mechanizm kwarcowy, szkiełko mineralne. Koperta i pasek zegarka najczęściej wykonane z tworzywa sztucznego, stali szlachetnej, poliamidu oraz silikonu.
    Znajdziemy tu modele z wyświetlaczem elektronicznym oraz tradycyjnym analogowym. Koperty różnią od od siebie ale zachowują sportowy look w wydaniu niezobowiązującym.
    Kolekcje dla panów wyróżniają się masywniejszą kopertą dobrze prezentują się na męskim nadgarstku. Znajdziemy też modele klasyczne z modnymi  chronografami jak i z elektronicznym wyświetlaczem w stylu retro jak Remix P5016. Modele stricte sportowe jak Bold P5039 z wysoką klasą wodoszczelności 10 ATM, co pozwala nie tylko na powierzchniowe pływanie ale na nurkowanie bez akwalungu. Wodoszczelność poszczególnych zegarków od 3-10 ATM, wiele z nich nadaje się do pływania lub nurkowania bez akwalungu.   
    Kolekcje dla pań w serii typowo sportowej to koperty niezbyt masywne na zgrabnym silikonowym pasku w różnych kolorach również w wariancie transparentnego silikonu, jak w  wersji Contour P1024. Tarcza ozdobiona delikatnymi indeksami oraz znakiem firmowym.
Znajdziemy też zegarek klasyczny dla pań, które chcą pozostać wierne marce Puma, ale w innych okolicznościach pragną pójść w stronę eleganckiego stylu – idealnie pasuje wtedy Reset P1008.
     Marka stworzyła też linię zegarków unisex, dla osób ceniących sportowy look oraz komfort. Zegarki dobrze układają się na nadgarstku, są prawidłowo wyprofilowane, nie uwierają i przez długie lata użytkowania dobrze się prezentują. Zegarki dobrej marki w przyzwoitej cenie.

PUMA

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Active filters