LACOSTE

Francuski tenisista Rene Lacoste w 1929r, dał początek stylowym ubraniom na korcie tenisowym. Założył firmę i zaczął produkować na szeroką skalę odzież sportową z logiem aligatora, między innymi bardzo znaną, popularną na świecie, koszulkę polo. Marka poszerzała ofertę o produkcję obuwia, kosmetyków a także zegarków, od początku kładła nacisk na wysoką jakość, dbała również o właściwą proporcję między jakością a ceną.
    Zegarki zaprojektowano w różnej wersji wzorów i kolorów, zadbano szczególnie o trwałość dobieranych materiałów co potwierdzają opinie użytkowników. Do produkcji zegarków Lacoste wykorzystuje się testowane materiały takie jak : masa perłowa, aluminium, stal szlachetna. Paski wykonano z silikonu o różnych grubościach i szerokościach oraz ze skóry i bransolety ze stali szlachetnej. Mechanizm zegarka to kwarcowy japoński Miyota, odpowiada za precyzyjny pomiar czasu w tych zegarkach. Mineralne szkiełko zamyka koperty w sportowych i eleganckich modelach tych zegarków, zabezpieczając tarczę i wskazówki zegarka a dodatkowo dzięki odporności na zarysowania nadaje przez lata ładnego wyglądu. Wodoszczelność zegarków w zależności od modelu od 30 – 100 M, co chroni mechanizm zegarka przed zachlapaniami i kontaktem z woda – w niektórych modelach możemy pływać.
    Zegarki o typowym sportowym wyglądzie mają koperty większe, około 42 mm, wykonane z tworzywa sztucznego w kolorze białym, granatowym, czarnym na pasku z grubego silikony z fakturą przypominającą materiał słynnej  koszulki polo i kolorze pasującym do koperty.  Tarcza zegarka oznaczona minimalistycznie, indeksami w kolorze srebrnym lub złotym z logiem marki w kształcie aligatora. Mechanizm japoński kwarcowy – bezawaryjny. Szkiełko mineralne a wodoszczelność od 50 M – 100 M, co pozwala nam na krótkotrwałe zanurzenie lub pływanie powierzchniowe. Zegarki długo zachowują świeży wygląd dzięki wysokiej jakości materiałów są wytrzymałe. Kolekcja sportowa taj marki jest unikalna i niepowtarzalna.
    Kolekcje w stylu bardziej eleganckim dla pań i panów to koperta wykonana ze stali szlachetnej w kolorze srebra, złota, różowego złota lub klasycznej czerni, grubość koperty 6 mm – 10 mm, co nadaje zegarkowi bardzo estetycznego wyglądu. Koperta wykończona szkiełkiem mineralny  zwieńczona paskiem silikonowym o ciekawej fakturze i kolorze dopasowanym do koloru tarczy zegarka. Wiele modeli zamocowano też na pasku skórzanym w kolorze czarnym, pudrowego różu, granatu czy tradycyjnego brązu.
    Tarcze zegarków w kolorze srebrnej, złotej satyny lub tradycyjnej czerni i bieli, minimalistycznie oznaczone indeksami w kolorze złota , różowego złota, srebra lub delikatnie ozdobione cyrkoniami. W niektórych wersjach zegarków na tarczy datownik i stoper najczęściej w formie małych tarcz, każda tarcza z logiem w kształcie aligatora  kolor właściwy dla danej tarczy – srebro, złoto, różowe złoto. Zegarki prezentują się bardzo elegancko ale nie zobowiązują, możemy je założyć do stroju mniej formalnego. Oryginalne zegarki przyciągają uwagę misterną kompozycją szczegółów i jakością wykończenia detali.
    Kolekcja z serii Kids  to bogata gama kolorów od bieli, zieleni po intensywny róż. Koperty zegarków wykonane z tworzywa sztucznego o szerokości 32 mm, grubości 10 mm, na wygodnym pasku z tworzywa, które nie obciera. Szkiełko mineralne a wodoszczelność na poziomie 50 M, dzięki czemu w zegarku możemy się wykąpać w wannie lub pod prysznicem. Zegarek jest bezpieczny i wygodny dla dzieci.
    Każdy zegarek Lacoste z logiem aligatora to ciekawy i stylowy dodatek do codziennej, wizytowej i sportowej stylizacji.
    Zegarki do nabycia w naszym sklepie opatrzone 2 letnią gwarancją producenta.

LACOSTE

Active filters