AUTOMATIC

    Zegarki Atlantic znana marka w Polsce od wielu lat, dotąd ceniona za precyzyjne, szwajcarskie mechanizmy kwarcowe. Zapracowała na nieskazitelną opinię jakością, precyzją wykonania i bezawaryjnością. Marka przez lata wychodzi naprzeciw oczekiwaniom koneserów zegarków i cały czas wprowadza nowe technologie, które wpływają znacząco na wygodę i komfort użytkowania zegarków. Jednym z ważnych kroków w rozwoju firmy jest zastosowanie zaawansowanych  technologicznie mechanizmów automatycznych.
Zastosowanie tych nowoczesnych rozwiązań wyeliminowało konieczność wymiany baterii.
Zegarek jest nakręcany za pomocą wahnika przy każdym ruchu ręki, wyróżnia się wyjątkową dokładnością chodu. Mechanizm wykorzystuje naturalne ruchy reki podczas użytkowania zegarka takie jak gestykulowanie czy chodzenie.
    Atlantic stosuje światowej klasy mechanizmy automatyczne między innymi : typu ETA – 2824-2, który jest sercem zegarków serii Worldmaster np.:51752.41.25S. Koperta zegarka dodatkowo odkryta  z tyłu, dzięki czemu możemy podziwiać i obserwować pracę mechanizmu.
    Mechanizm automatyczny marka stosuje też w wielu kolekcjach limitowanych tworzonych na specjalne okazje jak np.: Worldmaster Lusso. Mechanizm ETA Maceline 6497-1 z 17 kamieniami łożyskującymi. Koperta zegarka z przejrzystą zabudową z tyłu  co pozwala śledzić pracę mechanizmu. Mechanizm tego typu posiada rezerwę chodu do 50 godzin.
     Mechanizmy automatyczne firma montuje w zegarkach o klasycznym wyglądzie, koperty wykonane z wysokiej jakości stali nie powodującej reakcji alergicznych. Tarcze zegarków utrzymane w spokojnej tonacji kolorystycznej oznaczone minimalistycznie z datownikiem często w stylu retro. Tarcza zamknięta szkłem szafirowym, płaskim lub delikatnie wypukłym o najwyższej odporności na zarysowania czy stłuczenia, dodaje zegarkowi luksusowego wyglądu przez długi czas. Zegarki umocowane na eleganckim skórzanym pasku lub klasycznej bransolecie w kolorze srebrnym lub stonowanego złota. Wodoszczelność zegarków w zależności od modelu od 50 – 100 m.
    Zegarki objęto 2 letnią gwarancją producenta, zapakowane są w oryginalne pudełko z logiem Atlantic.

AUTOMATIC

Active filters