PROTREK

    Zegarki Casio Pro Trek sprawdzają się w każdych, nawet w ekstremalnych warunkach są niezawodne. Dzisiaj zarysowuje się tendencja do większego dbania o kondycję, ale też do poszukiwania nowych doznań. Coraz modniejsze jest bieganie, wędrówki po górach, wspinaczki górskie oraz profesjonalne wędkowanie. Dlatego poszukujemy urządzeń, które nie zawiodą w trudnych, nieprzewidzianych warunkach. Na przeciw tym oczekiwaniom wychodzi marka proponując modele Pro Trek.
    Zegarki wyposażono w bardzo przydatne funkcje jak: kompas, termometr, barometr, wysokościomierz i wiele innych. Zegarek sprawdzi się w każdej dziedzinie naszej aktywności fizycznej bez względu na upodobania w dziedzinie relaksu czy to nad jeziorem, morzem lub w górach. Zegarek tego typu jest niezawodny i zaprowadzi nas do upragnionego celu wyprawy i może przyczynić się do poszerzenia naszych horyzontów i osiągnięć.
    Casio to japońska marka zegarkowa, która przez lata zasłynęła z produkcji zegarków sportowych do noszenia codziennego i dla osób aktywnych sportowo.
    Pro Trek stworzony jest dla osób lubiących wyzwania w górach, dla sportowców amatorów, sprawdzi się podczas wypadów turystycznych w górach, nad morzem i jeziorem. Posiada sporo funkcji, które pomogą odnaleźć się nam w nieznanym terenie.
    Wyposażono go w duży wyświetlacz LCD na którym odczytamy aktualne, ważne informacje w danym terenie. Posiada kompas, który na podstawie położenia słońca, określi nasze aktualne położenie oraz kierunki świata. Wbudowany przyrząd do mierzenia różnic wysokości, wysokościomierz, termometr, oraz barometr. Wyposażony jest w system Duplex LCD – podwójne wyświetlenie potrzebnych informacji na tarczy zegarka, oraz system Full Auto El Blacklinght, który automatycznie podświetli tarczę w półmroku. Dodatkowymi funkcjami są timer, stoper, kalendarz.
    Zegarki zaprojektowano by działały niezależnie w każdych warunkach, dlatego posiadają wbudowane panele słoneczne ładujące baterię zegarka – wskaźnik naładowania baterii znajduje się na tarczy zegarka. Koperta jest duża, czytelna, ale lekka wykonana z tworzywa sztucznego o dużej wytrzymałości na uszkodzenia, a pasek z tworzywa gumowego, który łatwo umyć. Szkiełko mineralne, wodoszczelność100M- 200M, co pozwala na swobodne pływanie w zegarku oraz nurkowanie z akwalungiem.
    Seria Casio ProTrek Waveceptor ma dodatkowe funkcje wyświetlania faz księżyca, pływów oraz wyświetla godzin różnych stref czasowych świata. Zegarki tego typu automatycznie łączą się z zegarem atomowym przez fale radiowe, a także ładowane są przy pomocy światła słonecznego. Kopertę wraz z paskiem zbudowano z tytanu co sprawia, że zegarek jest lekki przyjemny w użytkowaniu.
    Jeżeli planujesz wspinaczkę górską, zainwestuj w model PRW – 600 – 1ER, PRW – 300 2BER, które to na podstawie aktualnych pomiarów ciśnienia i temperatury określi nam wysokość na jakiej się znajdujemy i pomoże podjąć decyzję czy zdobywać dany szczyt gdy braknie sił i energii.
    Jeśli lubisz łowić ryby docenisz model PRW- 2500T – 7ER, który wyświetli fazy księżyca oraz aktualną wysokość wód, sprawdzi się podczas nocnych wycieczek.
    Jeżeli lubisz mocne wrażenia, masz hobby, które łączy się z wyzwaniami, często znajdujesz się na trudnym terenie, chcesz realizować swoje pasje Casio Pro Trek jest zegarkiem dla ciebie.
    Producent objął mechanizm zegarka 3 letnią gwarancją z możliwością przedłużenia gwarancji o kolejne 3 lata, za niewielką dopłatą.

PROTREK

Active filters