Filtruj według

Wodoszczelność

Wodoszczelność

Szkiełko

Szkiełko

Mechanizm

Mechanizm

Gwarancja

Gwarancja

Cena

Cena

  • 76,00 zł - 900,00 zł

Zegarki dziecięce

    Zegarka dla dziecka szukamy wtedy gdy nadchodzi czas nauki odczytywania czasu i obsługiwania zegarka. Warto zatem wybrać odpowiedni model, który zachęci dziecko do nauki przez zabawę.
    Producenci prześcigają się dziś w projektach zegarków dla dzieci, które przyciągną uwagę i zapadną w sentymentalną pamięć dziecka na zawsze. Dzieci są wzrokowcami i zwracają wyjątkową uwagę na szczegóły.
    Koperty zegarków najczęściej wykonuje się z tworzywa sztucznego w różnej kolorystyce, tło tarczy pozostaje białe z czytelnymi cyframi arabskimi co ułatwia naukę najmłodszym. Dla nieco starszych dzieci możemy wybrać modele z wyświetlaczem cyfrowym z dodatkowymi funkcjami i podświetlaniem tarczy.
     Dzieci są z natury ruchliwe i energiczne dlatego zegarki dla nich muszą odznaczać się wyjątkową wytrzymałością.
    Warto zatem zwrócić uwagę nie tylko na szatę graficzną danego modelu ale także na klasę wodoszczelności, poziom waha się najczęściej od 3 – 10 ATM, przy czym warto kupować te o najwyższej klasie, dzięki temu mamy pewność najwyższej ochrony mechanizmu nawet podczas nauki pływania, ulubionego zegarka malucha.
    Nowoczesne zegarki dla najmłodszych są lekkie, fantazyjnie ozdobione, kolorowe oraz wygodne. Świetnie sprawdzą się na wycieczce, w szkole a także podczas codziennych zabaw.
    Dzieci najczęściej marzą o tym żeby już być dorosłym – pomocą w odliczaniu czasu, od dzieciństwa do dorosłości, mogą okazać się markowe, sprawdzone kolekcje zegarków dla najmłodszych w naszym sklepie.

Zegarki dziecięce

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 98 pozycji

Active filters