Filtruj według

Wodoszczelność

Wodoszczelność

Szkiełko

Szkiełko

Mechanizm

Mechanizm

Gwarancja

Gwarancja

Cena

Cena

  • 107,00 zł - 3 326,00 zł

Zegarki męskie

    Zegarki męskie to istotny i popularny dziś element męskiej garderoby.
    Pod koniec XIX wieku popularnymi zegarkami były modele typowo kieszonkowe, niestety bardzo wyczulone na czynniki atmosferyczne, które mogły łatwo zakłócić pracę ówczesnego mechanizmu. Przez lata zegarki przeszły prawdziwą metamorfozę, trafiły z kieszeni na nadgarstek, są wygodne, wyposażone w wiele potrzebnych funkcji, przy tym prezentują określony styl.
     Udoskonalono je do tego stopnia, że nie ma konieczności ściągania ich podczas wykonywania różnych prac, a nawet podczas kąpieli i nurkowania    .
    Dziś każdy ceniący się producent zegarków ma w ofercie dla panów zegarki typowo klasyczne, z płaską  kopertą z podstawowymi funkcjami i datownikiem, zawieszone na pasku skórzanym – do garnituru. Modele z delikatnymi akcentami sportowymi typu fashion, czy stricte sportowe z funkcjami treningowymi, kompasem, wysokościomierzem, monitorujące pracę serca oraz działające mimo wstrząsów czy trudnych warunków.
    Zegarki męskie są wyposażane w coraz to bardziej udoskonalone mechanizmy kwarcowe z naciągiem automatycznym czy wykorzystujący energię kinetyczną lub słoneczną.
    Do produkcji zegarków wykorzystuje się coraz lepsze materiały o coraz większej wytrzymałości, takie jak  : stal szlachetna, tytan, ceramika czy kauczuk.
    Metamorfozę przeszły również szkła zamykające kopertę zegarka, dawne grube szkło mineralne zastąpiono cieńszym odpornym na zarysowania o odpowiedniej sprężystości lub najwyższej klasy szafirowym, które jest odporne na rysy czy pęknięcia.
    W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór markowych, oryginalnych zegarków, o różnej stylistyce. Egzemplarze wykonane ze sprawdzonych materiałów, gustownie zestawionych z bransoletą, skórzanym czy kauczukowym paskiem, które dopasujemy do każdej stylizacji. 
    Chociaż żyjemy w erze smartfonów, nic nie zastąpi eleganckiego, modnego zegarka.

Zegarki męskie

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 243 pozycji

Active filters